Bloghttp://modrava.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskSaudade (modrava) Sat, 30 Oct 2010 01:24:15 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/245879/Saudade.html?ref=rssPortugalský sonet (modrava)(inšpirované Elizabeth Barrettovou - Browningovou)Mon, 19 Apr 2010 16:42:23 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/226317/Portugalsky-sonet.html?ref=rssErató (modrava) Mon, 19 Apr 2010 16:14:17 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/226314/Erato.html?ref=rssTýždne... (modrava) Tue, 22 Dec 2009 20:37:44 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/213899/Tyzdne.html?ref=rssBrieždenie (modrava) Mon, 19 Oct 2009 15:49:54 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/207720/Briezdenie.html?ref=rssKolínska noc (modrava) Mon, 12 Oct 2009 17:32:02 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/207148/Kolinska-noc.html?ref=rssZástup (modrava) Tue, 26 May 2009 15:25:23 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/195037/Zastup.html?ref=rssBalada o srdci v sedemmíľových čižmách (modrava) Sat, 31 Jan 2009 18:42:02 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/181246/Balada-o-srdci-v-sedemmilovych-cizmach.html?ref=rssRoztopená vločka (modrava) Sun, 18 Jan 2009 14:22:48 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/179601/Roztopena-vlocka.html?ref=rssNemôžem (modrava) Tue, 04 Nov 2008 00:43:28 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/170531/Nemozem.html?ref=rssZámok (modrava) Sun, 31 Aug 2008 01:09:55 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/162113/Zamok.html?ref=rssFarby jari (modrava) Fri, 29 Aug 2008 05:46:33 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/162111/Farby-jari.html?ref=rssSlza (modrava) Thu, 28 Aug 2008 20:45:16 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/162110/Slza.html?ref=rssRozvaha (modrava) Thu, 28 Aug 2008 15:33:12 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/162109/Rozvaha.html?ref=rssSlávik (modrava) Tue, 27 May 2008 00:00:00 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/149541/Slavik.html?ref=rssSonet o novej slobode (modrava) Tue, 15 Apr 2008 13:17:42 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/143420/Sonet-o-novej-slobode.html?ref=rssOna (modrava) Sun, 06 Apr 2008 20:02:02 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/142016/Ona.html?ref=rssRozlúčka (modrava) Mon, 31 Mar 2008 20:25:16 +0200http://modrava.blog.sme.sk/c/141079/Rozlucka.html?ref=rssBýčia pieseň (modrava)moja poklona SládkovičoviSun, 16 Mar 2008 00:01:21 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/138539/Bycia-piesen.html?ref=rssSpomienka na lipu (modrava) Sat, 15 Mar 2008 18:50:29 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/138516/Spomienka-na-lipu.html?ref=rssHanba ti! (modrava) Mon, 03 Mar 2008 18:02:29 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135320/Hanba-ti.html?ref=rssSnenie (modrava) Fri, 29 Feb 2008 10:59:51 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135319/Snenie.html?ref=rssChorá duša (modrava) Mon, 25 Feb 2008 17:15:24 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134421/Chora-dusa.html?ref=rssBaladienka (modrava) Sat, 23 Feb 2008 22:12:28 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134417/Baladienka.html?ref=rssRoľník (modrava) Fri, 22 Feb 2008 22:14:23 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134419/Rolnik.html?ref=rssBalada o baránkovi (modrava) Thu, 21 Feb 2008 20:00:05 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134418/Balada-o-barankovi.html?ref=rssPerlička (modrava) Thu, 21 Feb 2008 15:40:29 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134416/Perlicka.html?ref=rssMoja jediná (modrava) Wed, 20 Feb 2008 22:10:16 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134415/Moja-jedina.html?ref=rssZhorená duša (modrava) Tue, 19 Feb 2008 22:09:07 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134413/Zhorena-dusa.html?ref=rssHolúbenka (modrava) Tue, 19 Feb 2008 00:07:50 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134412/Holubenka.html?ref=rssPoď voňavým eukalyptom (modrava) Mon, 18 Feb 2008 21:48:29 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134403/Pod-vonavym-eukalyptom.html?ref=rssNiet pomoci (modrava) Mon, 18 Feb 2008 17:05:51 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134410/Niet-pomoci.html?ref=rssSvet? (modrava) Sun, 17 Feb 2008 22:03:13 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/134409/Svet.html?ref=rssSonet o klinčeku (modrava) Sat, 16 Feb 2008 19:32:19 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135347/Sonet-o-klinceku.html?ref=rssRozprávka (modrava) Fri, 15 Feb 2008 19:22:32 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135342/Rozpravka.html?ref=rssOkrídlený sonet (modrava) Fri, 15 Feb 2008 13:13:01 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135339/Okridleny-sonet.html?ref=rssSonet mojej nádeje (modrava) Fri, 15 Feb 2008 10:02:57 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135337/Sonet-mojej-nadeje.html?ref=rssUpíria deva (modrava) Thu, 14 Feb 2008 18:52:22 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135333/Upiria-deva.html?ref=rssPrincovi (modrava) Wed, 13 Feb 2008 15:30:29 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135283/Princovi.html?ref=rssŤarcha zmyslu (modrava)venované Eve Satourovej a Tomášovi NémethoviTue, 12 Feb 2008 16:16:06 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135294/Tarcha-zmyslu.html?ref=rssOd Fiony (modrava) Mon, 11 Feb 2008 15:41:33 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135286/Od-Fiony.html?ref=rssKorytnačí ostrov (modrava) Sun, 10 Feb 2008 16:12:54 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135293/Korytnaci-ostrov.html?ref=rssDlhy (modrava) Sat, 09 Feb 2008 16:20:50 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135295/Dlhy.html?ref=rssPosolstvo (modrava) Fri, 08 Feb 2008 16:23:15 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135296/Posolstvo.html?ref=rssRan(n)á skúška (modrava) Thu, 07 Feb 2008 16:57:18 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135305/Ranna-skuska.html?ref=rssMorská duša (modrava) Wed, 06 Feb 2008 16:28:13 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135297/Morska-dusa.html?ref=rssSonet Environ (modrava) Tue, 05 Feb 2008 16:31:40 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135298/Sonet-Environ.html?ref=rssSonet o tmavom svetle (modrava) Mon, 04 Feb 2008 16:35:32 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135299/Sonet-o-tmavom-svetle.html?ref=rssKrívajúca myšlienka (modrava) Sun, 03 Feb 2008 17:06:47 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135306/Krivajuca-myslienka.html?ref=rssHavrania čaša (modrava) Fri, 01 Feb 2008 17:13:01 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135308/Havrania-casa.html?ref=rssSvadba s duchom (modrava) Thu, 31 Jan 2008 17:17:08 +0100http://modrava.blog.sme.sk/c/135309/Svadba-s-duchom.html?ref=rss